• In English
 • У січні на Херсонщині громадянам надано понад 2,5 тис. безоплатних адміністративних послуг

  Від початку року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області надали громадянам на безоплатній основі 2 547 адміністративних послуг.

  Переважна більшість наданих послуг – 2 184, стосувалася державної реєстрації земельних ділянок з видачею витягу з Державного земельного кадастру.

  Інші безоплатні послуги стосувалися виправлення технічної помилки у відомостях Державного земельного кадастру, внесення до Державного земельного кадастру відомостей (змін до них) про земельну ділянку з видачею витягу, видачі довідки про наявність та розмір земельної частки (паю), довідки про наявність у Державному земельному кадастрі відомостей про одержання у власність земельної ділянки у межах норм безоплатної приватизації за певним видом її цільового призначення (використання).

  Довідково

  Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.