• In English
 • У січні-квітні львівські аудитори забезпечили відшкодування понад 32,7 млн грн втрат
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 19 травня 2021 року о 09:29

  За результатами 29 ревізій фінансово-господарської діяльності та 17 перевірок державних закупівель, проведених фахівцями Західного офісу Держаудитслужби у січні – квітні 2021 року, виявлено 126,6 млн грн втрат матеріальних та фінансових ресурсів.

  Вжитими заходами забезпечено відшкодування втрат на 32,7 млн грн, у тому числі втрат матеріальних та фінансових ресурсів, виявлених контрольними заходами у попередні роки. Понад 30,8 млн грн з цієї суми відшкодовано бюджетних коштів. 

  Правоохоронним органам передано матеріали 34 ревізій та перевірок закупівель.

  До адміністративної відповідальності притягнуто 57 осіб.

  За розглядом одержаних матеріалів ревізій та інформацій про їх результати, у т.ч. завершених минулого року, правоохоронці розпочали 9 досудових розслідувань, матеріали ще 3 контрольних заходів долучено до раніше розпочатих розслідувань. Також правоохоронні органи за результатами проведених працівниками офісу контрольних заходів вручили 4 повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

  З початку року завершено 4 державні фінансові аудити діяльності суб'єктів господарювання та виконання бюджетних програм, під час яких виявлено неефективні управлінські рішення на суму понад 43,5 млн грн. За результатами проведених аудитів відшкодовано втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 9,2 млн грн та упереджено таких втрат на суму 25,9 млн гривень.

  Об'єктам контролю надано 26 пропозицій для поліпшення їх фінансового стану. Від упровадження пропозицій за результатами державних фінансових аудитів отримано економічний ефект на суму 60,2 млн гривень.

  П’ять інформацій про результати аудитів та 2 аудиторські звіти надіслано правоохоронним органам.