• In English
 • У рамках Тижня відкритого Уряду Держпродспоживслужба відчинила двері для студентів

  Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів приєдналася до Тижня відкритого Уряду, який проводиться в Україні у рамках Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд».

  У рамках Тижня відкритого Уряду Держпродспоживслужба на базі Державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи (ДНДІЛДВСЕ) провела День відкритих дверей для студентів, які навчаються за напрямком безпечності продуктів харчування та ветеринарної медицини. Були запрошені студенти, викладачі та керівники Немішаївського агротехнічного коледжу (Київська область) і Національного університету біоресурсів і природокористування України (НУБіП).

  Голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа та в.о. директора ДНДІЛДВСЕ Олександр Піщанський поспілкувалися зі студентами, ознайомили їх з функціями, завданнями та структурою Держпродспоживслужби й Інституту, а також продемонстрували можливості лабораторної бази, організувавши екскурсію науково-дослідною лабораторією ДНДІЛДВСЕ.

  «Я переконаний, що сьогоднішня зустріч започаткує традицію і практику тісної взаємодії Служби та студентського руху для того, аби налагодити системну співпрацю з підготовки кадрів», - наголосив Голова Держпродспоживслужби.

  За результатами зустрічі досягнуто домовленості, що студенти зазначених вузів матимуть змогу стажуватися в структурі Держпродспоживслужби: «Це можуть бути територіальні органи Держпродспоживслужби, ветеринарні лікарні, лабораторна мережа чи Інститут. Тобто ви можете себе реалізувати як у дослідницькій сфері, як практикуючі ветеринарні лікарі чи ознайомитися з інспекторськими функціями. У вас відкриваються великі можливості робити кар’єру в державній службі, набувати знань, досвіду і отримати професійний старт, а ми зі своєї сторони зробимо все для того, аби такі можливості вам забезпечити».

  Зі свого боку в.о. директора ДНДІЛДВСЕ Олександр Піщанський зазначив, що в Інституті працює ряд випускників Немішаївського агротехнічного коледжу та НУБіП, тому ДНДІЛДВСЕ зацікавлений і в подальшому продовжувати цю практику залучення молодих людей до своїх лав.

  Олександр Піщанський подарував студентській бібліотеці книжки, брошури, дослідження та наукові статті з основних напрямків діяльності Інституту.

  Директор коледжу Володимир Альохін подякував за нові можливості для студентства. Він наголосив, що за результатами сьогоднішньої зустрічі буде підготовлена угода про співпрацю між коледжем та ДНДІЛДВСЕ, яка, зокрема, передбачатиме залучення студентів до навчання та практики на базі Інституту.

  У свою чергу декан факультету ветеринарної медицини НУБіП Микола Цвіліховський повідомив, що очолюваний ним факультет впроваджує програму з ветеринарно-лабораторної діагностики та опрацьовується питання впровадження ряду інших програм для того, щоб готувати високопрофесійних фахівців з контролю за безпечністю продукції харчування, навколишнім середовищем тощо.

  Присутні домовилися в подальшому підтримувати тісну комунікацію.