• In English
 • У П’ятихатках на Дніпропетровщині втілили у життя ще один інфраструктурний проект
  Дніпропетровська ОДА, опубліковано 27 червня 2018 року о 12:57

  У П’ятихатках на Дніпропетровщині капітально відремонтували каналізаційні мережі та очисні споруди. Підрядники замінили понад чотири кілометри труб і встановили сучасне обладнання. Така реконструкція – вперше за 40 років. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.  

  «Відновлення в області інфраструктури, яка роками була в занедбаному стані – одне із завдань Президента України Петра Порошенка, поставлених перед Дніпропетровською ОДА. Прагнемо зробити життя місцевих мешканців комфортним і затишним. Один із проектів – капремонт каналізаційних мереж та очисних споруд у П’ятихатках», – розповів Валентин Резніченко.

  Каналізаційну мережу в П’ятихатках не реконструювали десятки років – труби заіржавіли, а очисні споруди були в аварійному стані. Через це страждали місцеві жителі та природа. Вирішити проблему допомогла Дніпропетровська ОДА.

  «За підтримки Дніпропетровської ОДА виконана велика робота. Нова каналізація та система очищення води захистить екологію нашого міста і забезпечить нормальні умови життя понад 20 тис. місцевих мешканців», – сказав міський голова П’ятихаток Олег Малоок.

    Підрядники замінили понад чотири кілометри труб, оновили обладнання насосної станції, облаштували відстійники для води, мулові і піскові майданчики, реконструювали лабораторію.

   «Життя у нашому місті покращується. Нарешті бачимо позитивні зміни», – поділився думкою мешканець П’ятихаток Віктор Ридзаніч.

  За три роки на Дніпропетровщині втілили понад 600 інфраструктурних проектів.