• In English
 • У поточному році кадастрові реєстратори Чернігівщини зареєстрували 76,9 тис. земельних ділянок

  Державні кадастрові реєстратори Чернігівської області з початку 2019 року прийняли від громадян 127,8 тис. звернень з питань ведення Державного земельного кадастру. З них спеціалісти опрацювали 125,2 тис. заяв, що становить 98% від загальної кількості.

  Надання витягів із Державного земельного кадастру та реєстрація земельних ділянок на сьогодні є найбільш запитуваними послугами на Чернігівщині. У 2019 році землевпорядники області видали 46,9 тис. витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Найактивніше таку інформацію запитували у Козелецькому та Прилуцькому районах Чернігівської області – 3,3 тис. та 3 тис. запитів відповідно.

  Також за цей період кадастрові реєстратори землевпорядної служби Чернігівщини зареєстрували 76,9 тис земельних ділянок. Найбільшу кількість ділянок  внесли до Державного земельного кадастру у Чернігівському (87 тис), Козелецькому (6,3 тис) та у Городнянському (5,9 тис) районах області.

  Довідково

  Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами Центрів на офіційному сайті Держгеокадастру.