• In English
 • У поточному році фахівці Держгеокадастру Чернігівської області опрацювали понад 93,9 тис. заяв з питань ведення Державного земельного кадастру

  Від початку 2019 року державні кадастрові реєстратори Чернігівської області опрацювали 93 928 звернень з питань ведення Державного земельного кадастру.

  За заявами громадян фахівці зареєстрували у Державному земельному кадастрі 50 173 земельні ділянки. Найбільша кількість таких ділянок розташована у Чернігівському (5 310), Городнянському (4 387) та Козелецькому (3 983) районах Чернігівської області.

  Також державні кадастрові реєстратори Чернігівщини видали 33 054 витяги із кадастрової системи про земельну ділянку, внесли до Державного земельного кадастру відомості (зміни до них) про 431 540 земельних ділянок і видали 103 відомості з Державного земельного кадастру у формі викопіювання з кадастрової карти (плану).

  Довідково

  Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.