• In English
 • У поточному році фахівці Держгеокадастру Черкаської області опрацювали понад 80 тис. заяв з питань ведення Державного земельного кадастру

  Від початку 2019 року державні кадастрові реєстратори Черкаської області опрацювали 80 036 звернень з питань ведення Державного земельного кадастру.

  За заявами громадян фахівці зареєстрували в Державному земельному кадастрі 28 045 земельних ділянок. Найбільша кількість таких ділянок розташована у Черкаському (4 533), Уманському (2 862) та Золотоніському (2 005) районах Черкаської області.

  Також державні кадастрові реєстратори Черкащини видали 18 328 витягів із кадастрової системи про земельну ділянку, внесли до Державного земельного кадастру відомості (зміни до них) про 30 809 земельних ділянок і видали 2 854 відомості з Державного земельного кадастру у формі викопіювання з кадастрової карти (плану).

  Довідково

  Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами центрів на офіційному сайті Держгеокадастру.