• In English
 • У Покрові будуємо «з нуля» дитсадок на 115 місць, – Валентин Резніченко
  Дніпропетровська ОДА, опубліковано 08 червня 2018 року о 15:39

  Дніпропетровська ОДА взялася за будівництво чергового дитсадка. Цього разу – у Покрові. Він буде у формі підкови і вмістить 115 малюків. Фініш будівництва запланований на 2019-й. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

  «За завданням Президента України Петра Порошенка, мінімізуємо черги до дошкільних закладів. Щороку створюємо на Дніпропетровщині до 1,5 тисячі додаткових місць в дитсадках. А в 2017-му почали зводити сучасні садки в Кам’янському, Підгороднему, Обухівці та Іларіоновому на 115 малюків кожен. Нещодавно масштабне будівництво розгорнулося й у Покрові», – зазначив Валентин Резніченко.

  До нового дитсадка ходитимуть 115 маленьких мешканців мікрорайонів Рудник, Гірняк, Олександрівка та Підгорне. Це має вирішити наболілу проблему нестачі місць для дошкільнят, зазначив міський голова Покрова Олександр Шаповал.

  «На цій території лише один дитсадок. Він переповнений. Батьки змушені возити своїх дітей в центр міста – а це незручно, – розказав він. – Наразі стартувало будівництво нового дитсадка. Це перший соціальний об’єкт, який будується в нашому місті за останні 30 років».

  Садок зводять на місці пустиря. Підрядники кажуть, за тиждень розчистили хащі та стали до земляних робіт. Наразі готують основу під монолітний фундамент – найближчим часом візьмуться за бетонні роботи.

  «Мій трирічний син Сашко ходить до єдиного в нашому районі дитсадка. Заклад маленький і туди важко влаштуватися, – сказала мати Тетяна Калюка. – Коли дізналися про новий садок, неймовірно зраділи. Нарешті дочекалися».

  За проектом, дитсадок буде двоповерховим і займе площу майже 10 тис. квадратних метрів. Форма небанальна – у вигляді підкови, так би мовити, на щастя.

  Прилеглу територію благоустроять і висадять зелені насадження, спорудять спортивні та ігрові майданчики. Крім того, заклад буде доступним для дітей з особливими потребами.

  «Садок у Покрові буде термомодернізованим, з яскравим фасадом та креативним дизайном. Заклад обігріватиме автономна котельня, а електроенергію генеруватимуть сонячні панелі. Прагнемо, щоб діти кожного населеного пункту області, незалежно від його розмірів, розвивалися в комфортних умовах», – наголосив радник голови Дніпропетровської ОДА Юрій Голик.

  Садок планують здати в експлуатацію наприкінці 2019-го.