• In English
 • У нас є можливість будувати свою державу, і справді щасливими ми можемо бути тільки вдома, – Володимир Гройсман
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 27 червня 2019 року о 11:58

  Сьогодні українці мають можливості будувати свою державу, адже бути справді щасливими можна тільки вдома. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час випускної церемонії в Українській академії лідерства. Вона існує 4 роки і є неформальним, але вже доволі популярним освітнім закладом. Протягом останніх двох років Уряд долучається до фінансування програм Академії – тренінгів, семінарів, експедицій, форумів, фестивалів, а також надає можливості стажування в органах влади для слухачів. Сьогодні, 27 червня, в Академії відбувся черговий випуск: нові навички і знання отримали понад 200 юнаків і дівчат з Києва, Львова, Миколаєва, Харкова, Полтави і Чернівців.

  Звертаючись до юнаків, Глава Уряду сказав, що сьогодні Україні потрібні сильні і сміливі лідери, які не змінюються самі – на користь тимчасових настроїв, але несуть свої знання, свої вміння людям, а відтак змінюють суспільство.

  «У кожного з нас є своя місія від народження – але всі ми маємо докласти своїх зусиль, аби наша країна була сильною, демократичною, відкритою, ефективною і справедливою. Це залежить від нас», – сказав Володимир Гройсман.

  Він наголосив, що зміни – насправді складний шлях. «І ми можемо шукати долі будь-де, але по-справжньому щасливими ми можемо бути тільки вдома, – сказав Володимир Гройсман. – Я прошу вас – не змінюйтеся, змінюйте суспільство. Доводьте до кожного те, що ви тут дізналися. Завжди пам’ятайте, підтримуйте, шануйте і любіть батьків і державу. Все тільки починається».

  У нас є можливість будувати свою державу, і справді щасливими ми можемо бути тільки вдома, – Володимир Гройсман У нас є можливість будувати свою державу, і справді щасливими ми можемо бути тільки вдома, – Володимир Гройсман У нас є можливість будувати свою державу, і справді щасливими ми можемо бути тільки вдома, – Володимир Гройсман У нас є можливість будувати свою державу, і справді щасливими ми можемо бути тільки вдома, – Володимир Гройсман У нас є можливість будувати свою державу, і справді щасливими ми можемо бути тільки вдома, – Володимир Гройсман