• In English
 • У НАДС обговорили теоретичні та практичні аспекти використання онлайн-курсів у системі професійного навчання публічних службовців

   

  11 вересня відбулася онлайн-зустріч з представниками освітніх e-платформ. Зустріч мала консультативний характер, зокрема, йшлося про практичні аспекти використання онлайн-курсів у системі професійного навчання державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування.

  До роботи долучилися: "Дія.Цифрова освіта", "Prometheus", "Відкритий Університет Майдану", "EdEra", "Освітній ХАБ", "Despro", "EGAP", "Програма Ради Європи "Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні".

  "У часи карантину ми актуалізуємо питання нових можливостей для якісного проходження підвищення кваліфікації державних службовців. Дуже приємно, що українські платформи дистанційного навчання швидко зорієнтувалися і створили нові освітні продукти для державних службовців. НАДС налаштоване на подальшу активну співпрацю і взаємодію. Упевнена, що спільно ми реалізуємо ще не один цікавий проект та допоможемо державним службовцям у питаннях професійного розвитку та самоосвіти », - наголосила Голова Національного агентства з питань державної служби Наталія Алюшина.

  Під час зустрічі обговорено практики використання онлайн-курсів у системі професійного навчання державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування, порядок визнання результатів онлайн-навчання у рамках виконання індивідуальних програм професійного розвитку та нарахування кредитів ЄКТС за результатами дистанційного навчання. Також напрацьовано рекомендації та алгоритм подальшої спільної роботи.

  Зазначимо, що представники освітніх e-платформ дистанційного навчання зауважили, що державні службовці є однією з дисциплінованих та організованих навчальних аудиторій. Вони добре вчаться та показують високий рівень ключових показників ефективності (КРІ).