• In English
 • У нацпарку «Голосіївський» висаджено мільйонне дерево

  Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Роман Абрамовський спільно із Віце-прем’єр-міністром з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольгою Стефанішиною та заступником голови Державного агентства лісових ресурсів України Юрієм Болоховецем висадили мільйонне дерево в Національному природному парку «Голосіївський».

  «Символічно, що сьогодні ми висаджуємо мільйонне дерево саме у Національному природному парку «Голосіївський» – осередку зелених легень столиці. На сьогодні Міністерство активно працює над завершенням процедури встановлення меж цього парку. Сподіваюся, що до кінця поточного року фінальний етап робіт – підготовка обмінних файлів та офіційних меж нацпарку «Голосіївський», буде завершено та відповідні дані будуть внесені у Державний земельний кадастр», - зауважив Роман Абрамовський.

  Роман Абрамовський поділився із присутніми враженнями від ранкової висадки саджанців у Клавдієвському лісництві та вкотре закликав усіх бути екологічно дружніми та свідомими до довкілля.

  «Дякую кожному українцю, який долучився до акції. Від кожного із нас залежить майбутнє нашої планети, а такі заходи – черговий привід зробити внесок у збагачення зелених легень країни», - наголосив Роман Абрамовський.

  Про результати проведення акції можна буде дізнатися на підсумковій пресконференції 19 жовтня о 12:00 у бізнес-клубі «CEO Club Ukraine» (Бутишів провулок, 23, Київ).

  Нагадаємо, що проект із озеленення України реалізується Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів України спільно з Державним агентством лісових ресурсів України та благодійною організацією «Благодійний фонд «Озеленення України».