• In English
 • У МВС України відбулась зустріч із представниками американської компанії
  Міністерство внутрішніх справ України, опубліковано 09 грудня 2023 року о 20:25

  Заступник Міністра внутрішніх справ України Леонід Тимченко провів зустріч із Віце-президентом організації «The Cohen Group» Дмитром Вовчуком та старшим радником Патріком Тьорнером. Американська організація запропонувала свою допомогу в наданні боєприпасів та необхідних систем, які українські правоохоронці зможуть використовувати для ідентифікації загиблих.

  “Уряд США та НАТО продовжують підтримувати вас. Ми пропонуємо допомогу вашому відомству, зокрема Нацполіції, Державній прикордонній службі та Національній гвардії Україні, адже розуміємо, що військовослужбовці ведуть боротьбу за весь цивілізований світ. Бойові дії вимагають постійних ресурсів”, - наголосив Патрік Тьорнер.

  Леонід Тимченко подякував американській делегації за пропозицію і висловив сподівання на плідну співпрацю: “Нині у нас лінія фронту понад 1000 км. Військовослужбовці штурмових бригад системи МВС разом із іншими силами оборони України роблять усе, аби захистити нашу територію від російських окупантів, й повернути її. Тому завжди є потреба у боєприпасах, гарматах та снарядах. Також наші правоохоронці одними з перших заходять на деокуповані території, фіксують воєнні злочини росіян і ідентифікують тіла загиблих”.

  Під час зустрічі були обговорені потенційні потреби системи органів внутрішніх справ, які необхідні для боротьби із російськими загарбниками.