• In English
 • У Мінсоцполітики проходить семінар щодо протидії домашньому насильству
  Міністерство соціальної політики України, опубліковано 14 травня 2019 року о 15:35

  З 13 по 15 травня 2019 року під керівництвом заступника Міністра соціальної політики України Наталії Федорович на базі Центру підвищення кваліфікації працівників сфери управління Міністерства соціальної політики триває проведення тематичного короткострокового семінару «Практична реалізація Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» для  фахівців Служб у справах дітей та сім’ї.

   Слухачі впродовж навчання ознайомляться з досвідом функціонування мобільних бригад соціально-психологічної допомоги, оперативної  організації  підтримки осіб, які постраждали від насильства в сім’ї та/або насильства за  ознакою статі,  функціональними можливостями Притулків для постраждалих осіб.

  Під час обговорення механізму взаємодії в частині роботи дільничних офіцерів поліції учасників семінару поінформували про спеціальні заходи, які вживають органи Національної поліції  України.

  В ході практичного заняття учасники навчання дискутували та обґрунтовували алгоритм дій у випадках вчинення домашнього насильства у родинах учасників АТО та коли постраждала особа є особою з інвалідністю.

  Разом з тим корисним був особистий обмін досвідом колег у частині  комунікації всіх суб’єктів механізму взаємодії, зокрема – це створення групи швидкого реагування  для допомоги родинам учасників АТО, коли психологи, з числа учасників бойових дій, екстрено надають допомогу побратимам за принципом «рівний - рівному»; створення мобільної групи за допомогою сучасних інформаційних комунікацій для оперативного реагування на території  міста та району  про випадки домашнього насильства.

  По завершенні навчання учасники  отримають відповідні свідоцтва.