• In English
 • У Мінрегіоні обговорили гендерні підходи та кар’єрні можливості у галузі енергоефективності
  Міністерство розвитку громад та територій України, опубліковано 22 жовтня 2020 року о 17:23

  У Мінрегіоні в рамках проекту GIZ «Просування енергоефективності та імплементація Директиви ЄС про енергоефективність в Україні» відбувся онлайн вебінар на тему «Гендерний, кар’єрний профіль та професійне самовизначення у галузі енергоефективності». У заході взяв участь заступник Міністра розвитку громад та територій України з питань європейської інтеграції Ігор Корховий.

  Заступник Міністра детально зупинився на позиції Мінрегіону з питань професійної реалізації працівників. «Тема гендеру та рівності належить до політики дотримання прав громадян. Тож ініціативи, які впроваджуються у цій сфері, є важливими для Мінрегіону. Ми працюємо у кількох основних напрямках: перший – інституційний, безпосередньо в самому Міністерстві, другий – це робота із секторальними реформами. Гендерні питання мають бути висвітлені і враховані при розробці та затвердженні регіональних стратегій розвитку. Третій – забезпечення рівного доступу чоловіків і жінок до навчання у сфері енергоефективності. І саме інформаційне просування доступу до навчання посідає активне місце в переліку завдань, які ми ставимо перед собою найближчим часом», – наголосив Ігор Корховий.

  На думку заступника Міністра, Мінрегіон є одним із лідерів у впровадженні гендерних підходів до своїх працівників. Так, Міністерство надає можливість для жінок задовольнити свої потреби в кар’єрі та професійному зростанні; інформаційно забезпечує можливості, які створюються шляхом співпраці між органами державної влади, органами місцевого самоврядування та за підтримки міжнародних партнерів. На сьогодні у Мінрегіоні на керівних посадах працює 71 жінка та 36 чоловіків.

   Довідково

  Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH підтримує Уряд Німеччини в досягненні цілей у сфері міжнародного співробітництва заради сталого розвитку. Пріоритетними напрямами співпраці Німеччини з Україною є ефективне державне врядування, енергоефективність і захист клімату, сталий економічний розвиток. Співпраця з Німеччиною також охоплює подолання кризової ситуації на сході України. При цьому особлива увага приділяється підтримці українських громад, що прийняли внутрішньо переміщених осіб.