• In English
 • У Міноборони обговорили питання співробітництва в оборонній сфері між Україною та Республікою Польща
  Міністерство оборони України, опубліковано 30 січня 2020 року о 18:35

  Сьогодні, 30 січня, у Києві відбулася зустріч Міністра оборони України Андрія Загороднюка з Головою Бюро національної безпеки Республіки Польща Павелом Солохом.

  Сторони обговорили загальну безпекову ситуацію в регіоні, а також спільні виклики та загрози, що постають перед країнами. Андрій Загороднюк зазначив, що співробітництво в сфері безпеки та оборони між військовими відомствами України і Польщі є стратегічно важливим.

  Особливу увагу Міністр оборони України зосередив на Азово-Чорноморському регіоні, наголосивши на триваючій мілітаризації Росією Автономної Республіки Крим.

  Окремою темою для обговорення також стало питання спільного, Литовсько-Польсько-Українського підрозділу “LITPOLUKRBRIG”. Було наголошено на необхідності проведення додаткових консультацій на рівні оборонних відомств з порушеного питання.

  Також в ході зустрічі сторони акцентували на необхідності посилення існуючих та започаткування нових напрямків оборонного співробітництва, а також продовження спільних проектів, зокрема у сфері протидії гібридним загрозам.

  Голова Бюро національної безпеки Польщі Павел Солох запевнив українську сторону у беззаперечній підтримці оборонного відомства України у започаткованих реформах та продовженні практики дружніх, взаємовигідних відносин.

  В рамках візиту члени польської делегації також відвідали Залу пам’яті на території Міністерства оборони України та поклали квіти до Стели Пам’яті, вшанувавши полеглих українських героїв.