• In English
 • У Мінмолодьспорту відзначили День Державного Прапора України маршем зі стометровим стягом за національно-патріотичне виховання
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 23 серпня 2019 року о 12:43

  23 серпня Міністерство молоді та спорту разом з усією країною святкує  День Державного Прапора України.

  Урочистості біля будівлі Міністерства розпочалися з церемонії підняття Державного Прапора України та вшанування всіх, хто віддав своє життя в боротьбі за незалежність України хвилиною мовчання.

  Колектив Міністерства, працівників державних підприємств, представників громадських організацій та всіх українців зі святом привітав Міністр молоді та спорту Ігор Жданов.

  «Наша Україна – чудова держава. Ми її всі любимо. Це наша земля. Тут народилися наші діди та прадіди, батьки. І ця земля й надалі буде нашою. Я вірю, що вона буде прекрасною, незалежною, суверенною європейською країною. Зі святом, з Днем Прапора!» - наголосив Міністр.

  Свої вітання та побажання миру та процвітання українській державі адресували й почесні гості свята: Надзвичайний та Повноважний Посол Литовської Республіки в Україні Марюс Януконіс, Надзвичайний та Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні Юріс Пойканс, Надзвичайний та Повноважний Посол Естонської Республіки в Україні Каімо Кууск, аташе з питань наукового та університетського співробітництва Посольства Французької Республіки в Україні Сільвен Ріголле.

  З нагоди державного свята за вагомий особистий внесок у формування та реалізацію державної політики з питань молоді, фізичної культури і спорту, сумлінну працю, зразкове виконання службових обов'язків, професіоналізм спортсменам, тренерам, представникам громадськості й державним службовцям  були вручені державні нагороди та відомчі  відзнаки.

  Продовжилося святкування колективним фото та маршем з мега-прапором України за національно-патріотичне виховання, який втілили в життя представники громадських організацій. Хода зі стометровим синьо-жовтим стягом стартувала біля будівлі Мінмолодьспорту, пройде Хрещатиком та завершиться біля Офісу Президента України.