• In English
 • У Мінмолодьспорту відбулася зустріч із представниками міжнародної громадської організації «Canada World Youth»
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 14 березня 2018 року о 16:52

  13 березня заступник Міністра молоді та спорту Олександр Ярема та заступник Міністра молоді та спорту з питань європейської інтеграції Микола Мовчан провели робочу зустріч із представниками міжнародної громадської організації «Canada World Youth» (CWY).

  Олександр Ярема проінформував гостей про діяльність Міністерства у сфері розвитку національної молодіжної політики та міжнародного співробітництва.

  Президент та виконавчий директор CWY Ріта Каракас надала інформацію про різноманітні програми та проекти, які впроваджуються організацією, а також про подальші напрями розвитку.

  Під час зустрічі були обговорені питання співробітництва між Міністерством та CWY, зокрема, розглядалася можливість розроблення та впровадження спільних проектів і програм.

  До обговорення долучились представники громадських організацій та інститутів громадянського суспільства України.

  Учасники мали можливість поспілкуватися з представниками CWY, розказати про свою діяльність та створити підґрунтя для подальшої багатосторонньої співпраці.

  Довідково

  «Canada World Youth» (CWY) є світовим лідером у розробці міжнародних освітніх програм для молоді віком від 15 до 35 років. Заснована в 1971 році як некомерційна організація, CWY впроваджує програми, орієнтовані на молодь, у співпраці з громадськими та інституційними партнерами у більш ніж шістдесяти країнах світу.

  За час існування організації, у програмах CWY взяли участь більше 38000 молодих людей з Канади та інших країн світу.