• In English
 • У Мінмолодьспорту розпочався конкурс проектів з національно-патріотичного виховання
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 22 травня 2018 року о 12:40

  21 травня в Мiнмолодьспорту відбулося перше засідання конкурсної комісії з визначення проектів національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2018 році.

  Запровадження конкурсного відбору проектів - це та новація в сфері національно-патріотичного виховання, над якою свідомо та наполегливо працювала команда Міністертва на чолі з Ігорем Ждановим, Міністром молоді та спорту.

  «При цьому нам вдалося зламали певні консервативні бюрократичні шаблони та внести необхідні зміни до нормативно-правової бази. Отже, вперше відбір проектів відбуватиметься на відкритому конкурсі. Традиційно я жодним чином не втручаюся в діяльність подібних комісій. Але маю єдину принципову вимогу - все повинно відбуватися чесно, об'єктивно, відкрито та прозоро. Тому всі засідання комісії проводяться публічно в режимі онлайн-трансляції», - зауважив Міністр, відкриваючи засідання.

  Цього року на конкурс подалося 59 проектів, які в конкурентній боротьбі претендуватимуть на 4 млн грн, виділених з державного бюджету України.