• In English
 • У Мінмолодьспорту нагородили переможців та призерів ХХ Спартакіади працівників міністерств та інших центральних органів виконавчої влади
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 14 грудня 2017 року о 18:02

  14 грудня 2017 року в Мімолодьспорту відбулося нагородження переможців і призерів XХ Спартакіади серед працівників міністерств та інших органів  центральних органів виконавчої влади.

  У церемонії нагородження взяли учать заступник Міністра молоді та спорту Ярослав Войтович, директор департаменту фізичної культури та неолімпійських видів спорту Матвій Бідний, представники центральних органів виконавчої влади та відомств.

  Ярослав Войтович привітав усіх учасників із завершенням ювілейної Спартакіади. Він відзначив, що  є позитивна тенденція зростання кількості учасників змагань.

  «Цього року у Спартакіаді взяли участь представники з 39 міністерств і відомств нашої держави. Це свідчить про наше прагнення до популяризації здорового способу життя. Хочу подякувати від всього нашого молодіжно-спортивного Міністерства за ваш внесок у цю справу. Такі змагання вкотре доводять, що українці сильна і спортивна нація», – підкреслив  заступник Міністра.

  Нагадаємо, що у Спартакіаді, що проходила 16 вересня по 05 грудня 2017 року,  представники  міністерств, державних служб, комітетів та інших органів виконавчої влади змагались у 13 видах  спорту. Це легка атлетика (легкоатлетичний крос), пейнтбол, риболовний спорт, шахи, міні-гольф, городковий спорт, футзал, волейбол, боулінг, настільний теніс, більярдний спорт "Пул".

  Перемогу серед команд групи «А», що представляли «силові структури», здобула  збірна команда Служби безпеки України. На другому місці – збірна Міністерства оборони України,  а на третьому – Міністерства внутрішніх справ України.

  Серед команд міністерств, у групі «В», переможцями стала команда Міністерства фінансів України. На другому місці команда Міністерства освіти і науки України. Команда Міністерства молоді та спорту України замкнула трійку лідерів.

  У групі «С» серед команд державних служб, агентств, інспекцій, комітетів та інших центральних органів виконавчої влади  перемогла команда Державної аудиторської служби України.  Друге  місце посіла  команда Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, а  третє – команда Державної казначейської служби України.