• In English
 • У Мінкультури обговорили питання культурного співробітництва між Україною та Ізраїлем
  Міністерство культури України, опубліковано 22 березня 2018 року о 13:29

  Міністр культури України Євген Нищук провів зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Держави Ізраїль в Україні Еліавом Бєлоцерковським. У зустрічі також взяла участь новопризначений Глава офісу «НАТИВ» канцелярії Прем`єр-міністра Держави Ізраїль Нета Бріскін-Пелег.

  У ході зустрічі сторони розглядали питання співробітництва України та Держави Ізраїль у сфері культури, здійснення культурного обміну та  взаємодопомоги між двома країнами у цій сфері, у тому числі реалізації спільних мистецьких проектів.

  «Ми плануємо цьогоріч реалізувати потужний українсько-ізраїльський мистецький проект за участю Національного академічного театру російської драми імені Лесі Українки та Національного театру Держави Ізраїль «Габіма» - постановку вистави за мотивами повісті поета та письменника-прозаїка початку ХХ століття, уродженця України Хаїма Нахмана Бяліка «За огорожею», - наголосив Міністр культури України Євген Нищук під час зустрічі.

  «Переконаний, поглиблення співпраці між нашими країнами сприятиме культурному збагаченню обох країн. Сучасна хореографія, музика, література - далеко неповний перелік того, що може запропонувати Україна в рамках цієї співпраці».

  Окремо сторони обговорили питання співробітництва з ізраїльськими культурними центрами у рамках заходів, які організовує Міністерство культури України.

  Зокрема, Глава офісу «НАТИВ» канцелярії Прем`єр-міністра Держави Ізраїль Нета Бріскін-Пелег повідомила про низку культурно-мистецьких подій, які планується провести в рамках святкування 70-річчя незалежності Держави Ізраїль. Серед них: виставки, лекції, концерти в різних регіонах України.