• In English
 • У Мінагрополітики реформа держслужби набирає обертів, - Владислав Андронов

  Процес реформування державного управління набирає обертів. У 2018 році планується створення ще декількох директоратів, які стануть ключовими підрозділами для формування політики у всіх сферах відповідальності Мінагрополітики. Про це зазначив Державний секретар Міністерства аграрної політики та продовольства України Владислав Андронов в інтерв'ю одному із інтернет-видань.

  «Ми зіткнулися з великою кількістю охочих брати участь в конкурсах на нові посади: за заявленими двадцяти двома вакансіями до участі було допущено понад тисячу кандидатів. В умовах жорсткої і безкомпромісної конкуренції поки вдалося визначити 5 переможців, ще на 13 посад конкурси не завершені. Головне, що є чітке розуміння – реформа запущена, і зворотного шляху просто немає», - підкреслив Владислав Андронов.

  За його словами, підтвердженням прозорості у кадровому відборі може слугувати і те, що в результаті проведених конкурсів на 10 посад переможці визначені лише у половині випадків.

  Також Владислав Андронов нагадав, що в 2017 році в Мінагрополітики створено два нові директорати – безпечності та якості харчової продукції і стратегічного планування та євроінтеграції, у які триває конкурсний відбір.

  Так, на посаду генерального директора Директорату безпечності та якості харчової продукції претендували 23 кандидати, переможцем став Микола Мороз. Повна інформація про оголошення, хід та результати конкурсів розміщена на сайті Career.gov.ua і на офіційному сайті Мінагрополітики.

  «Держслужбовець нового покоління – це компетентний, кваліфікований, ініціативний фахівець, який вміє працювати в команді і націлений на результат. Кандидатів, які бажають обійняти вакантні посади в директорати, тестують на наявність аналітичних здібностей, вміння працювати з інформацією, як текстовою, так і числовою, на знання законодавства. Також їх чекає розв'язання ситуаційних завдань. Претенденти проходять перевірку на комунікабельність та стресостійкість. Знання та вміння оцінює спеціалізована комісія», - відмітив Держсекретар Мінагрополітики.

  Окрім того, Владислав Андронов зауважив, що завдання, яке ставиться в рамках проведення реформи держслужби, – перетворити Міністерство на ефективний орган управління, який ініціює якісні та своєчасні рішення для реалізації обраного стратегічного курсу.