• In English
 • У Миколаївській області понад 68 тис. громадян здійснили замовлення витягу з Державного земельного кадастру у режимі онлайн

  Від початку запровадження електронної послуги замовлення витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку, у Миколаївській області замовлення витягу онлайн здійснили 68 014 громадян, зокрема 20 622 – з початку поточного року.

  У Державному земельному кадастрі через мережу інтернет зареєстровано 55 239 земельних ділянок, з них 17 396 – з початку року.

  Найбільше земельних ділянок за принципом екстериторіальності зареєстрували кадастрові реєстратори Вітовського — 6 062, Березанського — 4 568 та Баштанського — 4 206 районів області.

  Витяги, сформовані за результатами державної реєстрації земельних ділянок онлайн, громадяни отримують у Центрах надання адміністративних послуг, які обрали під час їх замовлення.

  Довідково

  Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.