• In English
 • У межах Тижня громадянського суспільства-2023 відбулася координаційна зустріч з питань реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні
  опубліковано 18 вересня 2023 року о 11:37

  13 вересня 2023 року Секретаріат Кабінету Міністрів організував координаційну онлайн-зустріч з питань виконання плану заходів з реалізації до 2024 року Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2021–2026 роки.

  Зустріч стала важливим заходом у межах Тижня громадянського суспільства, який був запроваджений Кабінетом Міністрів та проводився цього року вперше.

  Координаційна зустріч дозволила обговорити перші результати реалізації плану заходів у колі представників уряду (державні секретарі міністерств, інші представники центральних та місцевих органів виконавчої влади), громадського сектору (інститути громадянського суспільства, визначені партнерами у плані заходів) та міжнародних організацій.

  Учасники детально розглянули хід виконання плану заходів (“світлофор” оцінки виконання завдань) та мали можливість обговорити проблемні питання й визначити шляхи посилення відповідної роботи.

  Як відзначив Державний секретар Кабінету Міністрів, Олександр Ярема, подібні зустрічі в різних форматах мають стати регулярними, щоб міжсекторальний обмін інформацією стосовно виконання плану заходів допоміг підвищити загальну результативність реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні.