• In English
 • У Львові розпочався черговий курс підготовки військових поліцейських за стандартами НАТО
  Міністерство оборони України, опубліковано 17 вересня 2018 року о 16:45

  У Львові на базі навчального центру Військової служби правопорядку (ВСП) Збройних Сил України розпочався черговий курс з підготовки військових правоохоронців за навчальною програмою «Базовий курс військового поліцейського».

  Протягом трьох місяців понад 50 військовослужбовців з підрозділів та військових частин ВСП під керівництвом досвідчених інструкторів здобуватимуть професійні навички за програмами, адаптованими до стандартів НАТО з підготовки військових поліцейських.

  Перший навчальний модуль «Застосування сили» проводять інструктори навчального центру, а вже наступний – «Поліційні операції» – викладатимуть інструктори з Республіки Литва. Крім того, упродовж курсу досвід роботи передаватимуть військові поліцейські з Данії, Канади, Польщі та Великої Британії.

  Разом із цим, у рамках обміну досвідом та розвитку сержантського корпусу Збройних Сил України, з робочим візитом у навчальному центрі перебуває головний старшина навчального центру Військової поліції Збройних Сил Великої Британії майстер-сержант Андре Прайс.