• In English
 • У Львівській області відбулися урочисті заходи, присвячені відзначенню Дня захисника України
  Львівська ОДА, опубліковано 14 жовтня 2019 року о 17:13

  Сьогодні, 14 жовтня, у День захисника України, в гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла у Львові провели молитву за Україну та її захисників.

  У богослужінні взяли участь чисельні парафіяни та представники влади. До спільної молитви з військовими та громадськістю долучився й голова Львівської ОДА Маркіян Мальський.

  Зазначимо, що богослужіння за Україну та її захисників відбуваються сьогодні в усіх храмах області.

  Нагадаємо, що в межах відзначення Дня захисника України та 77-ї річниці створення Української повстанської армії полеглих Героїв-захисників Української держави вже вшанували на Личаківському кладовищі, а також в Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

  Крім того, з нагоди відзначення Дня захисника України у КЗ ЛОР «Будинок воїна» відбувся День відкритих дверей.

  Привітав присутніх заступник голови Львівської ОДА Тарас Грень.

  «Всі ми різні, але ми єдині. І до тих пір, поки нам не байдуже і ми будемо вірити в те, що ми робимо, у нас буде Україна. Слава Україні!» - зазначив Тарас Грень.

  В межах заходу всі охочі мали можливість оглянути тематичні виставки «У боротьбі за незалежну Україну: від дідів до внуків», «Від людини до символа», присвячені воїнам-захисникам України у різні періоди розбудови держави, утвердження та боротьби за незалежність.

  Ще одна виставка «Фронтові друзі» розповідає про українських військовослужбовців на передовій і їхніх улюбленців – котів та собак.

  Нагадаємо, що «Будинок воїна» відкрили торік у жовтні в межах відзначення Дня захисника України. Знаходиться осередок для атовців та учасників ООС на вулиці Короленка у Львові.