• In English
 • У Луцьку відкриється центр підтримки підприємців Дія.Бізнес
  Міністерство цифрової трансформації України, опубліковано 09 березня 2023 року о 17:27

  У Луцьку відкриється центр підтримки підприємців Дія.Бізнес. Нова локація стане місцем для об’єднання підприємницької спільноти Волинської області. Відвідувачі зможуть отримати корисні послуги для розвитку власної справи: від безоплатних консультацій і освітніх бізнес-подій до робочого коворкінг-простору та pop-up-локації для тестування свого продукту перед виходом на ринок.

  Для втілення проекту Офіс з розвитку підприємництва та експорту, який упроваджує національний проект Дія.Бізнес разом із Мінцифри, Волинська обласна військова адміністрація, IT-компанії ideil та redesign та UKRSIBBANK BNP Paribas Group підписали багатосторонній меморандум про співпрацю.

  Заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан зауважила: «Відкриття центру підтримки підприємців у Луцьку є важливою ініціативою, яка сприятиме розвитку та підтримці малого та середнього бізнесу в країні. Це важливий крок у забезпеченні місцевих підприємців необхідними знаннями та навичками для успішного ведення власної справи та сприяння прийняттю обґрунтованіих бізнес-рішень. Мінцифри будує країну підприємців, і ми впевнені, що центр Дія.Бізнес у Луцьку позитивно вплине на розвиток місцевої економіки та сприятиме створенню нових робочих місць, що має велике значення для покращення життя громад».

  Загалом з 2020 року відкрито 11 центрів Дія.Бізнес в Україні, а 12-й і перший центр за кордоном відкрито у 2022 році у Варшаві після початку повномасштабної війни на підтримку громадян України, що вимушено переїхали до Польщі.

  Детальніше – на сайті Мінцифри