• In English
 • У Києві відбувся допрем'єрний показ ветеранського документального фільму “Нам своє робить”
  Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 24 травня 2024 року о 10:59

  У День Героїв у кінотеатрі “Жовтень” презентували документальний фільм "Нам своє робить". Ця стрічка є важливим нагадуванням про те, як наші Захисники і Захисниці щодня знаходять у собі сили продовжувати боротьбу за Україну. Фільм створений за підтримки Українського ветеранського фонду Мінветеранів. 

  У презентації стрічки разом із українськими ветеранами й ветеранками, родинами полеглих воїнів, участь взяв виконуючий обов'язки Міністра у справах ветеранів України Олександр Порхун. Він зазначив, що кожен, хто пройшов чи ще проходить шлях повернення до цивільного життя, знає, що він надскладний. Фізично і ментально. Але, з іншого боку, коли ти у русі, а не зі своїми думками наодинці, то легше сприймати реальність. 

  “Я вдячний Сергію за ідею та створення фільму. Показати війну, жартуючи – це мистецтво. Але і війна без жартів це не війна. Як і кожен жарт – це своєрідне мистецтво. І тоді ти розумієш, що живеш, можеш відчувати, реагувати та реготати. Навіть в найменш слушний момент. Раджу подивитися цей фільм”, – прокоментував в.о. Міністра у справах ветеранів Олександр Порхун.

  Фільм розкриває виміри воєнного життя: від повсякденності на передовій до комічних моментів, що часто рятують психіку у найскладніших ситуаціях. Головні герої фільму — бійці з 17-ї окремої танкової бригади, медичної служби Інтернаціонального легіону, Групи Тора та Групи Молота.

  "Нам своє робить" створений студією DocNoteFilms за участі об'єднання Вавилон'13. А продюсер стрічки Сергій Малярчук — переможець конкурсу “ВАРТО” від Українського ветеранського фонду Мінветеранів. Він отримав фінансування на створення фільму на суму майже 1,6 млн грн.