• In English
 • У Києві триває міжнародний Форум із психічного здоров’я

  Україна вперше приймає такий захід, який триватиме з 18 до 20 жовтня. В ньому беруть участь представники державних органів, неурядових установ та міжнародних організацій.

  Участь у відкритті Форуму взяли Віце-прем'єр-міністр - Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук, Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко, Представник ВООЗ в Україні Ярно Хабіхт, Координаторка системи ООН в Україні Деніз Браун та в.о. заступника директора Місії USAID в Україні Джефрі Лерер.

  Форум став платформою для обміну ідеями та досвідом, а також спільного навчання. Учасники визначать шляхи розвитку охорони психічного здоров’я, зокрема в умовах гуманітарної кризи.

  Протягом роботи Форуму будуть розглянуті теми підвищення обізнаності про психічне здоров’я, а також реагування на потреби населення під час надзвичайних гуманітарних ситуацій.

  Ірина Верещук виступила із вітальним словом на відкритті Форуму.

  «Співдія важлива не лише на національному, а й на міжнародному рівні. Обмін досвідом, координація зусиль – це все для того, аби всі гуманітарні ресурси, які спрямовуються в Україну, йшли туди, де у них є найбільша потреба. Дякую партнерам і друзям України, які підставили плече у часи випробувань. Дякую першій леді за таку надважливу ініціативу», – наголосила посадовиця.

  Нагадаємо, міжнародний Форум із психічного здоров’я проводиться в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я, яка впроваджується під патронатом першої леді Олени Зеленської.

  Організаторами Форуму є Всесвітня організація охорони здоровʼя та Координаційний центр із психічного здоров’я при Уряді України.