• In English
 • У Кривому Розі створять "Офіс контролю викидів у повітря"
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 29 січня 2020 року о 18:58

  У Кривому Розі створять "Офіс контролю викидів у повітря", що контролюватиме рівень забруднення повітря та викидів в атмосферу. 

  Задля максимальної ефективності Офіс працюватиме безпосередньо в Кривому Розі — у місті, де це питання є найбільш гострим, а функціонуватиме у складі Держекоінспекції. 

  "Створення такого Офісу — це лише перший крок на шляху до реформи екологічного контролю. Спеціалісти та співробітники лабораторії Офісу будуть супроводжувати та скеровувати перевірки найбільших підприємств, що здійснюють викиди в атмосферу", - сказав Прем’єр-міністр Олексій Гончарук.

  "Офіс контролю викидів у повітря" збиратиме інформацію та здійснюватиме екологічний контроль у найбільш складних промислових регіонах України. 

  Зазначимо, що 2018 року Україна посіла 109 місце серед 180 країн світу за показниками захисту довкілля у розрізі впливу на здоров’я населення та захисту екосистем, а за даними Інституту оцінки та вимірювання показників здоров’я у 2016 році забруднення атмосферного повітря призвело в Україні до понад 58 тисяч смертей (близько 10% всіх смертей  за рік).

  У Кривому Розі створять