• In English
 • У Конча-Заспі розпочався перший тренувальний табір збірної України Ігор Нескорених 2020
  Міністерство у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України, опубліковано 21 листопада 2019 року о 16:18

  Церемонія відкриття тренувального табору збірної України «Ігор Нескорених 2020» відбулась на олімпійській базі «Конча-Заспа» за участі української команди, представників організаційного комітету, а також державних органів та організацій, які входять до робочої групи проекту.

  Перші підготовчі збори – початок етапу активної підготовки збірної до «Ігор Нескорених 2020», що відбудуться 9-16 травня в Гаазі.

  Попереду у її членів комплекси тренувань та ретельної підготовки. Але кінцева мета не медалі, а реабілітація наших захисників, які отримали поранення та травми на війні, а також популяризація спорту серед ветеранів, розбудова відповідної спортивно-оздоровчої інфраструктури для них.

  Адже, як зазначила Міністр у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Оксана Коляда, від самого початку основним завданням цього великого проекту є реабілітація ветеранів та ветеранок.

  «Наша амбітна ціль – приймати Invictus в Україні та сповідувати дух Invictus українськими ветеранами та ветеранками», – підкреслює Оксана Коляда.

  Привітав зі стартом тренувального процесу членів команди Перший заступник Міністра у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Антон Колумбет.

  «Друзі, «Ігри Нескорених» – це про реабілітацію та спорт, але не про медалі. У цьому проекті є місце лише для здорового духу суперництва, а також взаємопідтримки та поваги. Ви дуже круті! Слава Україні!» – звернувся до членів Національної збірної Антон Колумбет.

  Також команду привітав засновник благодійного фонду «Повернись живим» і партнер проекту «Ігри Нескорених» Віталій Дейнега: «У кожного з вас є причина, чому участь в Іграх стане новою можливістю відчути смак життя. Вам залишилось підхопити цей прапор та гідно представити Україну на міжнародній арені в Гаазі, Нідерланди».

  В свою чергу керівниця Центру стратегічних комунікацій «Стратком Україна», який також є партнером організації «Ігор Нескорених», Оксана Горбач наголосила на важливості злагодженої співпраці учасників оргкомітету та партнерів в організації всіх етапів відбору та тренувань «Ігор Нескорених».

  «Дякую від організаційного комітету усім партнерам проекту, які активно включились в роботу з підготовки збірної. Державні органи разом з громадськими організаціями та міжнародними партнерами об'єднали зусилля для забезпечення потреб збірної», – зазначила Оксана Горбач.

  На зустріч з Національною збірною України завітав також спеціальний гість – заступник Посла Королівства Нідерланди в Україні пан Пітер ван Фліт, який побажав натхнення та наснаги учасникам «Ігор Нескорених».

  За тиждень табору 20 членів команди проведуть низку тренувань за обраними видами спорту, відвідуватимуть уроки англійської мови та працюватимуть з психологом. Разом з тим учасники збірної пройдуть повторну категоризацію представниками міжнародної Фундації Ігор Нескорених.