• In English
 • У Києві відбувся перший Всеукраїнський фестиваль «Пульс Гідності»
  Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 25 серпня 2021 року о 20:20

  У вівторок, 24 серпня, до 30-ї річниці Незалежності України у Києві на Володимирській гірці Міністерство у справах ветеранів спільно з партнерами провело перший Всеукраїнський фестиваль «Пульс Гідності» – унікальний захід, який організований ветеранською спільнотою для громади.  

  Захід пройшов під гаслом «Гідні люди живуть гідно». Для гостей було організовано 10 локацій, зокрема, алея ветеранського бізнесу, простір майстер-класів та традиційних ремесл, містечко громадських організацій, літературний лаундж. 

  Загалом участь у фестивалі взяли 46 ветеранів з різних міст України, які презентували власні підприємства та виставили на продаж свою продукцію: книжки, одяг, сувеніри, продукти харчування.

  Крім цього, гості та учасники фестивалю мали змогу поспілкуватися з представниками ветеранської спільноти, філософом та істориком Олегом Хомою, письменником та філософом Тарасом Лютим, актрисою Ірмою Вітовською-Ванца, актором та режисером Ахтемом Сеітаблаєвим. Ввечері для учасників та гостей фестивалю заспівали відомі українські артисти. 

  Міністр у справах ветеранів Юлія Лапутіна, яка також була присутня на фестивалі, спілкуючись із представниками ветеранського бізнесу зазначила, що Мінветеранів планує зробити цей захід щорічним. 

  «Ми задумали та організували фестиваль «Пульс Гідності» для того, аби дати змогу ветеранам презентувати свій бізнес, показати, що ветеранська продукція є якісною. Українські захисники створюють унікальні речі, і ми хочемо, щоб кількість людей, яка про це знає, збільшувалася. Тому Мінветеранів планує зробити фестиваль «Пульс Гідності» щорічним», – сказала Юлія Лапутіна.