• In English
 • У Києві обговорили стан та перспективи розвитку співробітництва в оборонній сфері між Україною та Словенією
  Міністерство оборони України, опубліковано 16 квітня 2018 року о 16:23

  Сьогодні, 16 квітня, у Києві відбулась зустріч заступника Міністра оборони України з питань європейської інтеграції генерал-лейтенанта Анатолія Петренка із Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Словенія Наташею Прах.

  Під час зустрічі сторони обговорили сучасну безпекову ситуацію у світі, заходи, що вживаються світовою спільнотою для врегулювання конфлікту у Сирії, а також тенденції розвитку ситуації на сході та півдні України.

  Українська та словенська сторони висловили взаємні запевнення щодо продовження дипломатичного та економічного тиску на Російську Федерацію, підтримання санкцій з метою припинення агресивної політики Кремля.

  Особливу увагу було приділено ініціативі української сторони щодо розгортання миротворчої Місії ООН в окремих районах Донецької й Луганської областей виключно у відповідності до міжнародного права та статуту ООН, а також питанню підтримки Республікою Словенія зусиль України у відновленні її територіальної цілісності та суверенітету.

  На завершення зустрічі генерал-лейтенант Анатолій Петренко та Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Словенія Наташа Прах підтвердили зацікавленість у розвитку двостороннього співробітництва між державами, домовились про його поглиблення та обговорили можливість проведення спільних заходів у найближчій перспективі.