• In English
 • У Києві обговорили механізм впровадження електронних процедур проведення конкурсів для інститутів громадянського суспільства
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 15 березня 2019 року о 15:39

  15 березня відбулось публічне обговорення механізму впровадження електронних процедур проведення конкурсів для інститутів громадянського суспільства.

  Організаторами заходу виступило Міністерство молоді та спорту спільно з програмою «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP) міжнародної благодійної організації «Фонд «Східна Європа», Програмою розвитку ООН в Україні, Українським незалежним центром політичних досліджень, іншими інститутами громадянського суспільства та міжнародними організаціями.

  Із вступним словом до учасників звернувся Міністр молоді та спорту Ігор Жданов.

  Урядовець розповів про ініціативи та напрацювання, які втілені при проведенні конкурсів з надання фінансової підтримки для виконання (реалізації) інститутами громадянського суспільства програм (проектів, заходів).

  Окрім іншого, конкурс на наступний рік тепер проводиться не пізніше грудня. «У громадських організацій з'явилась можливість нормально працювати протягом усього року та планувати свою діяльність», - зазначив Ігор Жданов.

  Також зменшено обов'язковий внесок організацій - з 25 до 15 відсотків.

  Акцентував Міністр і на тому, що покращить проведення конкурсів для інститутів громадянського суспільства. Зокрема, йшлося про передбачення  видатків на адміністративні витрати. Та персонал, який працюватиме не лише на проектній основі, а створювати системи організацій.

  Під час заходу презентовано та обговорено концепції електронних процедур проведення конкурсів для інститутів громадянського суспільства.

  Серед рекомендацій експертів - запровадження онлайн-подання та розгляду конкурсних пропозицій громадських організацій.

  Обговорення проведено на виконання плану дій із впровадження Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» у 2018–2020 роках, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2018 р. №1088.