• In English
 • У кіберполіції будуть введені додаткові посади для продовження розбудови підрозділу, – Сергій Князєв
  Національна поліція України, опубліковано 31 липня 2019 року о 19:10

  У кіберполіції будуть введені додаткові посади для продовження розбудови підрозділу. Це дозволить наростити і розширити можливості кіберполіції, коли йдеться про їхню допомогу іншим підрозділам відомства у розкритті злочинів, учинених із застосуванням високих інформаційних технологій. Про це сьогодні, 31 липня, повідомив Голова Нацполіції Сергій Князєв під час наради за участі керівників кримінального блоку та слідчих підрозділів апарату Нацполіції.

  За словами Сергія Князєва, стрімкий розвиток інформаційних технологій поступово трансформує світ. Водночас розвиток інформаційних технологій створив нові виклики, зокрема – таке явище, як кіберзлочинність. Це явище стало транснаціональним і здатне завдати значної шкоди інтересам громадян, суспільства і держави.

  «Можливості кіберполіції потрібно нарощувати та розширювати, аби наперед прораховувати кроки злочинців. Відтак в штатний розклад кіберполіції будуть введені додаткові посади, які передбачають новий напрямок роботи, нові функції», – сказав Голова Нацполіції.

  Він додав, що це дасть змогу не лише оперативно розкривати злочини самим оперативникам кіберполіції, а й надавати всебічну допомогу в рамках кримінальних проваджень колегам з інших підрозділів – карного розшуку та слідчих підрозділів.

  Відтак Голова Національної поліції України доручив Департаменту кадрового забезпечення надати упродовж двох тижнів пропозиції щодо збільшення штатної чисельності підрозділів кіберполіції. Крім того, всі керівники підрозділів кримінального блоку поліції та Головного слідчого управління повинні проаналізувати проблемні питання, що виникають під час проведення оперативно-розшукових заходів та слідчих дій.

  «Ви маєте визначити потребу у фахівцях кіберполіції та за якими напрямками вони працюватимуть»,- наголосив Сергій Князєв.