• In English
 • У Кабінеті Міністрів урочисто відзначили День Державного Прапора України
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 23 серпня 2019 року о 12:13

  Сьогодні, 23 серпня, біля Будинку Уряду відбулася урочиста церемонія підняття Державного Прапора України.

  Відкриваючи захід, Державний секретар Кабінету Міністрів Володимир Бондаренко наголосив, що Прапор України «став оберегом не тільки для нашої держави, але й для всього цивілізованого демократичного світу». Бо саме під українським стягом військові на сході України стримують  російську агресію, забезпечуючи мир у державі.

   Держсекретар переконаний, що кожен на своїх місцях має цінувати та поважати державні символи, а також робити все можливе, аби Прапор України «якомога вище майорів під час міжнародних спортивних змагань, культурних та економічних заходів, під час парадів, коли ми відзначаємо наших героїв».

  «Нехай ми живемо в державі, яка є цивілізованою, демократичною,  є сильним партнером і захисником цивілізованого демократичного світу», – підкреслив Володимир Бондаренко.

  Перший віце-прем'єр-міністр – Міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів наголосив, що День Державного Прапора України об’єднує українців всього світу, які трепетно шанують незламні цінності, що передаються поколіннями.

  «Прапор – це символ. Прапор – це віра. Прапор – це та цінність, яка передається з покоління в покоління. Прапор – це героїзм. Прапор – це вдячність героям, які забезпечують мир, і зокрема сьогодні на сході України», – сказав він.

  Степан Кубів привітав українців зі святом, а також висловив вдячність світовим партнерам, які підтримують нашу державу.

  Він передав Державному секретареві прапор, з яким українці  відстоювали демократичні цінності під час Революції Гідності, як «символ вірності, відданості, перемоги і майбутнього нашої держави».

  Участь у заході також взяли іноземні гості, представники громадськості, молодь, державні службовці.

  У Кабінеті Міністрів урочисто відзначили День Державного Прапора України У Кабінеті Міністрів урочисто відзначили День Державного Прапора України У Кабінеті Міністрів урочисто відзначили День Державного Прапора України У Кабінеті Міністрів урочисто відзначили День Державного Прапора України У Кабінеті Міністрів урочисто відзначили День Державного Прапора України У Кабінеті Міністрів урочисто відзначили День Державного Прапора України У Кабінеті Міністрів урочисто відзначили День Державного Прапора України У Кабінеті Міністрів урочисто відзначили День Державного Прапора України У Кабінеті Міністрів урочисто відзначили День Державного Прапора України У Кабінеті Міністрів урочисто відзначили День Державного Прапора України