• In English
 • У І півріччі цього року землевпорядники Сумщини здійснили експертизу понад 4 тис. проектів землеустрою з інших областей

  Від початку 2018 року на розгляд сумських експертів в порядку екстериторіального погодження надійшло 4 328 електронних примірників землевпорядної документації з інших областей.

  На сьогодні позитивний висновок експертів надано 3 208 проектам. Негативну оцінку через суттєві зауваження отримали 1 039 робіт. Ще 81 проект землеустрою знаходиться на розгляді експертів.

  Фахівцями Держгеокадастру Сумської області направлено на погодження до інших областей 2 817 проектів землеустрою, з них опрацьовано 2 749 проектів, з яких 1 920 проектів отримали позитивний висновок, 829 – негативний, ще 68 робіт знаходяться на розгляді.

   Довідково

   Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року № 580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

  Розгляд та погодження або відмова в погодженні проектів землеустрою здійснюються працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу Держгеокадастру.