• In English
 • У Хмельницькому відбувся Всеукраїнський молодіжний табір «Будуємо Україну разом»
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 19 жовтня 2020 року о 17:42

  Міністерством молоді та спорту України спільно із державною установою «Всеукраїнський молодіжний центр» та благодійною організацією «Львівська освітня фундація» з 8 по 18 жовтня 2020 року у місті Хмельницькому проведено Всеукраїнський молодіжний табір «Будуємо Україну разом».

  Мета заходу – залучення молоді до волонтерської діяльності, поширення цінностей волонтерства та розвиток і популяризація волонтерського руху в Україні.

  Актуальність заходу полягала в поширенні ідей волонтерства як важливого ресурсу для вирішення соціальних проблем місцевого населення.

  «Будуємо Україну разом» – це освітньо-виховний проект, який через спільну працю об’єднує активну молодь, залучає до волонтерства, виховує в ній соціальну відповідальність і розвиває локальні громади у різних куточках України. Проект реалізується у формі молодіжного табору та складається із двох частин: суспільної (створення мотиваційних графіті та муралів, облаштування громадських просторів, допомога малозабезпеченим сім’ям, сім’ям воїнів АТО/ООС) та навчально-виховної (семінари, екскурсії, майстер-класи, лекції тощо).

  Учасниками таборів стали 100 осіб з числа молоді із різних регіонів України.

  Програми таборів були досить змістовними, цікавими та насиченими, зокрема, проведено командотворчі ігри, навчальні тренінги та лекції, під час яких досліджували актуальні теми, питання і проблеми, які виникають у сучасній Україні, а також шляхи вирішення цих проблем. Також учасники відвідали екскурсії, що дали можливість познайомитись ближче з культурним надбанням Львівщини та Тернопільщини.

  Проведення Всеукраїнських таборів «Будуємо Україну разом» дало можливість залучити молодь до волонтерської діяльності, а також навчити їх втілювати в життя свої громадські ідеї, об’єднуючи навколо себе інших.

  Цьогоріч за підтримки Мінмолодьспорту було реалізовано 3 табори «Будуємо Україну Разом» у Волинській, Львівській та Хмельницькій областях.