• In English
 • У Хмельницькому призначили заступницю з цифрової трансформації
  Міністерство цифрової трансформації України, опубліковано 30 березня 2021 року о 12:06


  Цифрову трансформацію міста Хмельницького реалізовуватиме Юлія Сабій.

  Задля прискорення цифровізації регіонів Мінцифри запровадила посаду CDTO на різних рівнях управління. CDTO або Chief Digital Transformation Officer — це профільний заступник з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації. Поступово такі посади будуть з’являтися у всіх державних установах. Щоб прискорити регіональну цифровізацію, міські ради також за власної ініціативи запроваджують посаду CDTO.

  Хмельницька міська рада в кінці 2020 року визначила цифрову трансформацію стратегічним пріоритетом розвитку Громади та затвердила Програму цифрового розвитку на 2021-2025. Крім цього, Хмельницький — одне з перших міст в Україні, де призначили відповідальну особу з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації виконавчих органів Хмельницької міської ради. Нею стала Юлія Сабій.

  До цього вона обіймала посаду керуючої справами виконавчого комітету. Ще раніше працювала на посаді головного спеціаліста Хмельницького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України. Здобула юридичну освіту в Львівському національному університеті ім. І. Франка. Сьогодні аспірантка Волинського національного університету ім. Лесі Українки.

  Як CDTO міста Хмельницького Юлія Сабій займатиметься розвитком цифрових технологій та їх впровадженням у процеси управління Хмельницькою міською територіальною громадою. Серед пріоритетних проектів — впровадження електронних послуг та розширення функціоналу Кабінету мешканця, розвиток відкритих даних, створення геопорталу Хмельницької міської ради, розвиток системи відеоспостереження тощо.