• In English
 • У Хмельницькій області річна орендна плата за користування земельною ділянкою зросла до 201% від нормативної грошової оцінки

  На Хмельниччині у травні 2018 року проведено чотири земельні аукціони, організовані Головним управлінням Держгеокадастру регіону. Інвестори придбали права оренди на 17 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності. Землі загальною площею 465,74 га розташовані на території Ізяславського, Красилівського, Віньковецького, Летичівського, Полонського та Дунаєвецького районів Хмельницької області.

  Найбільше зросла вартість оренди земельної ділянки площею 113,46 га за межами населеного пункту Кунівської сільської ради Ізяславського району Хмельницької області. Під час торгів ставка річної оренди зросла з 35 742,43 до 900 110,43 тис. гривень. Інвестор щорічно сплачуватиме до місцевого бюджету 201% від нормативної грошової оцінки. Також 39% від нормативної грошової оцінки землі буде сплачувати переможець торгів за земельну ділянку площею 47,63 га за межами населеного пункту Меджибіської селищної ради Летичівського району Хмельницької області, що в грошовому еквіваленті становить 250 014,89 гривень.

  За підсумками аукціонів розмір річної орендної плати за всі земельні ділянки становить 2 208 443,53 гривень. Кошти отримуватимуть бюджети місцевих громад Хмельницької області.

  Довідково

  Земельні торги проводять відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

  Із детальною інформацією про земельні ділянки, права оренди на які виставлені на продаж, можна ознайомитися в розділі «Земельні аукціони» на офіційному веб-сайті Держгеокадастру.