• In English
 • У Харкові військові медики отримали сучасне рентгенівське обладнання
  Міністерство оборони України, опубліковано 10 вересня 2018 року о 17:28

  Військово-медичний клінічний центр Північного регіону, що у Харкові, отримав нове медичне обладнання – цифрову рентген-систему з «С-дугою».

   Рентген є найсучаснішим і має інноваційні технологічні розробки, які допомагають швидко й точно встановлювати діагноз та здійснювати найскладніші хірургічні операції. Це  значно пришвидшує процес обстеження пацієнта.

  «Завдяки цифровій рентген-системі з «С-дугою» скорочується термін операційного втручання, особливо при видаленні сторонніх тіл, також при стентуванні. Замість того, щоб переміщати мобільний рентгенівський апарат, а потім робити знімки, чекати результати цих знімків, оцінювати їх, ми можемо це робити за кілька хвилин», –  зазначив начальник операційного відділення ВМКЦ ПнР полковник медичної служби Володимир Негодуйко.

  Нова рентгенівська система дозволяє здійснювати усі необхідні маніпуляції без переміщення хворого, що є зручним при роботі із пацієнтами, які мають значні травми та пошкодження. 

  За словами командування медичного закладу, рентген-апарат є надійним помічником у медичній практиці лікарів практично всіх спеціалізацій, але найбільш  незамінний у травматології та хірургії, тож незабаром займе своє місце в одному з операційних відділень, де допомагатиме «ставити на ноги та повертати до строю»  поранених бійців.