• In English
 • У фокусі освіта і наука: відбулися чергові онлайн-зустрічі в рамках підготовки плану дій Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд»
  опубліковано 12 червня 2020 року о 17:05

  4 та 12 червня відбулися чергові онлайн-обговорення, присвячені напрацюванню пропозицій до нового національного плану дій із впровадження Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» в контексті освіти та науки.

  Під час обговорень учасники зосередили увагу на напрацюванні пропозицій щодо використання інструментів відкритого урядування для вирішення проблемних питань у сфері освіти та науки, сформульованих за результатами першої зустрічі у травні 2020 року.

  В онлайн-зустрічах взяли участь представники інститутів громадянського суспільства, міжнародних організацій, зокрема Програми розвитку ООН в Україні, Асоціації міст України, аналітичного центру «Український інститут майбутнього», Фонду «Відкрита політика», громадських організацій «Розвиток громадянських компетентностей в Україні», «Територія участі» та ін.

  Крім того, активну участь взяли Освітній омбудсмен Сергій Горбачов, фахівці Міністерства освіти і науки, державної наукової установи «Український інститут науково-технічної експертизи та інформації» та державного підприємства «Інфоресурс».

  Пропозиції учасників обговорення стосувалися, зокрема, інформації у сфері освіти та науки, яка потребує оприлюднення, відкриття даних, фінансової звітності у сфері освіти, захисту персональних даних, запровадження підходу “відкритої науки” тощо.

  За результатами зустрічі будуть підготовлені пропозиції щодо заходів, які можуть бути включені до нового плану дій із впровадження Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд».


  Нагадуємо, пропозиції до нового плану дій можна подати онлайн, заповнивши форму: https://forms.gle/jCDkBu7a6uemdY2p7 .