• In English
 • У другій половині березня почнеться низка регіональних семінарів щодо вимог закону про державний контроль, – Володимир Лапа

  У другій половині березня поточного року стартує проведення низки регіональних семінарів для представників бізнесу та Держпродспоживслужби щодо роз’яснення вимог до молока та молочних продуктів у зв’язку із змінами вимог законодавства. На цьому 6 березня наголосив Голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа під час ХІ Міжнародного молочного конгресу.

  Учасники проаналізували проблему можливого занесення в Україну заразного вузликового дерматиту. Володимир Лапа наголосив, що наразі в Україні не зареєстровані випадки даного захворювання, але наша держава сприймає високим цей ризик.

  «Впроваджується моніторингова програма у приватних та фермерських господарствах, дикій природі. Планом державних протиепізоотичних заходів на 2018 рік передбачено провести лабораторні дослідження понад 3 тис. проб та 2,7 млн клінічних досліджень на заразний вузликовий дерматит», - повідомив присутнім Володимир Лапа.

  «У державному бюджеті України на 2018 рік передбачено створення резерву вакцини проти заразного вузликового дерматиту у розмірі 150 тис. доз на випадок проникнення даного захворювання на територію нашої держави. Впродовж наступних кількох тижнів почнеться закупівля даної вакцини», - повідомив Володимир Лапа.

  Учасники проаналізували питання можливості імпорту та експорту певних видів продукції, законодавчі зміни в частині надання ветеринарних послуг тощо.