• In English
 • У Дніпропетровській області в жовтні 2018 року на земельних аукціонах інвесторам передано в оренду 143 га землі

  У жовтні поточного року Головним управлінням Держгеокадастру в Дніпропетровській області проведено земельні аукціони з продажу прав оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

  У ході торгів продано право оренди на 15 земельних ділянок загальною площею 143,1 га, які розташовані на території Криворізького, Солонянського та Петриківського районів Дніпропетровської області (за межами населених пунктів). Загальна сума розміру річної орендної плати за користування наділами складає 203,16 тис. гривень.

  За підсумками проведення земельних торгів, річна орендна плата земельних ділянок зросла на 10,4% від нормативної грошової оцінки землі. Отримані кошти щорічно поповнюватимуть місцеві бюджети Дніпропетровщини.

  Довідково

  Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

  Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площ та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру в розділі «Земельні аукціони».