• In English
  • У Дніпропетровській області 67% витягів з нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення замовлено онлайн

    З початку 2019 року фахівці Головного управління Держгеокадастру в Дніпропетровській області на підставі заяв, отриманих від фізичних та юридичних осіб, сільськогосподарських товариств та фермерських господарств, сформували 357 348 витягів із нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення. Найбільше таких документів видано щодо ділянок, розташованих у Новомосковському (19 937), Нікопольському (16 666), П’ятихатському (14 810) районах Дніпропетровської області.

    На Дніпропетровщині громадяни надають перевагу зверненням онлайн. Таким чином 257 830 витягів, або 67% від загальної кількості, замовлено онлайн, а 86 132, або 33% – через Центри надання адміністративних послуг.

    Довідково

    Нормативну грошову оцінку земельних ділянок здійснюють для визначення розміру земельного податку, державного мита при міні, спадкуванні та даруванні земельних ділянок, орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, вартості земельних ділянок площею понад 50 гектарів для розміщення відкритих спортивних і фізкультурно-оздоровчих споруд, а також при розробці показників та механізмів економічного стимулювання.