• In English
 • У Держприкодонслужбі створено кінологічний комплекс для переміщення та перебування службових собак
  Адміністрація Державної прикордонної служби України, опубліковано 21 грудня 2018 року о 15:54

  Як відомо, нерідко військовослужбовці Держприкордонслужби несуть службу разом зі службовими собаками досить на віддалених ділянках кордону. При цьому транспортування чотирилапих помічників та їжі для них мають деякі труднощі. До того ж тварини через складні погодні умови у віддалених місцевостях, де немає теплих приміщень, часто хворіють.

  З метою забезпечення кінологічних підрозділів управлінням озброєння та техніки, власними силами, організовано розроблення та виготовлення на базі Окремої комендатури охорони і забезпечення кінологічного комплексу на базі причепу.

  Зазначимо, що створений комплекс призначений для транспортування та розміщення в польових умовах на будь-якій ділянці місцевості чотирьох службових собак.

  В похідному стані комплекс має чотири окремі відсіки для собак з вентиляційними отворами, освітленням, утепленими перестінками та підлогою.

  Крім того, в комплекс входить відсік для зберігання майна, зокрема корму для собак, запасу питної води, посуду, аптечки, інструменту для збирання вольєра, складових вольєра, комплекту КРП, засобів захисту тощо.

  Під час стаціонарного розміщення на ділянці місцевості розгортається вольєр з чотирма секторами, завдяки якому службові собаки можуть перебувати як у будці, так і на вулиці.