• In English
 • У Держгеонадрах відбулося перше засідання колегії в 2018 році
  Державна служба геології та надр України, опубліковано 20 березня 2018 року о 18:20

  Сьогодні, 20 березня 2018 року, у Державній службі геології та надр України відбулося перше засідання колегії під головуванням т.в.о. Голови Держгеонадр Олега Кирилюка.

  Учасники заходу розглянули основні результати геологорозвідувальних робіт за 2017 рік та обговорили перспективи геологічної галузі на 2018 рік. Крім того, вони заслухали інформацію про стан надходження коштів до державного бюджету за надання та продовження строку дії спеціальних дозволів на користування надрами у 2017 році.

  Окрему увагу на засіданні приділено питанням щодо результатів роботи органів державного геологічного контролю Держгеонадр за 2017 рік.

  Т.в.о. Голови Державної служби геології та надр України Олег Кирилюк зазначив, що пріоритетним напрямом діяльності Держгеонадр є розвиток мінерально-сировинної бази України. Але внаслідок недостатнього державного фінансування геолого-розвідувальних робіт з 2011 року склалася складна ситуація з виконанням завдань, передбачених Загальнодержавною програмою розвитку мінерально-сировинної бази України. Однак Держгеонадра працюють над збільшенням фінансування геолого-розвідувальних робіт .

  Очільник Служби Олег Кирилюк поінформував присутніх, що за 2017 рік Держгеонадра поповнили держбюджет на 2 млрд гривень.

  «За 2017 рік Держгеонадра залучили до державного бюджету понад 2 млрд гривень, що на в 5 раз більше від запланованого. Служба активно працює над внесенням змін до діючих нормативно-правових актів у сфері надрокористування, зокрема, Програми розвитку мінерально-сировинної бази України та Кодексу України про надра», - наголосив Олег Кирилюк.

  Заступник Міністра екології та природних ресурсів Віктор Вакараш також закцентував увагу на важливості нормотворчої роботи у сфері надрокористування та запевнив у підтримці з боку Мінприроди.

  «Нам надзвичайно важливо змінити розуміння у суспільстві основних функцій Держгеонадр», - наголосив Віктор Вакараш.

  У заході взяли участь: заступник Міністра екології та природних ресурсів Віктор Вакараш, перший заступник Голови Держгеонадр Микола Фощій. Крім того, на засіданні були присутні керівники підприємств та організацій, що входять до сфери управління Держгеонадр.