• In English
 • У Держенергонагляді створено Координаційну раду з основних питань діяльності
  Державна інспекція енергетичного нагляду Укрaїни, опубліковано 10 серпня 2020 року о 11:22

  7 серпня 2020 року відбулось перше організаційне засідання Координаційної ради з основних питань діяльності Державної інспекції енергетичного нагляду України (далі – Координаційна рада). Відповідний наказ від 06 серпня 2020 року № 124 підписав т.в.о. Голови Держенергонагляду Роман Боднар.

  Координаційна рада є консультативно-дорадчим органом, який має на меті сприяти постійному удосконаленню державної політики у сфері нагляду (контролю) у галузях електроенергетики та теплопостачання.

  До складу дорадчого органу увійшли керівники самостійних структурних підрозділів центрального апарату Держенергонагляду.

  «Нагальним завданням на сьогодні є приведення нормативно-правових актів до норм чинного законодавства. Тому детальний аналіз вже діючих підзаконних актів, скасування тих, що втратили актуальність, та внесення змін до інших – мають надати відомству правові інструменти для здійснення заходів нагляду (контролю) з метою забезпечення якісного, безпечного і безперебійного електро- та теплопостачання», – наголосив Роман Боднар, урочисто відкриваючи перше засідання Координаційної ради.

  В ході зустрічі відбувся активний обмін думками щодо першочергових дій для досягнення поставленої мети та поточних проблем у нормативно-правовому забезпеченні діяльності відомства.

  Нагадаємо, 6 серпня 2020 року відбулась нарада з керівниками територіальних органів щодо вирішення нагальних питань.