• In English
 • У Центрі олімпійської підготовки «Конча Заспа» відбулась урочиста церемонія передачі спортивного обладнання Українській федерації гімнастики
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 24 травня 2018 року о 16:20


  24 травня 2018 року в Центрі олімпійської підготовки «Конча Заспа» відбулась урочиста церемонія передачі спортивного обладнання Українській федерації гімнастики за грантом Програми безвідплатної допомоги «Кусаноне» Уряду Японії.

  Японська сторона надала Українській федерації гімнастики грант на суму 74 470 дол. США.

  За ці кошти було придбано мікроавтобус для потреб українських спортсменів-гімнастів, а також комплекти обладнання різновисоких та паралельних брусів, коня гімнастичного, блок для опорних стрибків, на яких, в тому числі, зараз тренується збірна України в Центрі олімпійської підготовки.

  У заході взяли участь Міністр молоді та спорту Ігор Жданов, Надзвичайний та Повноважний Посол Японії в Україні Сумі Шігекі, президент НОК України Сергій Бубка, віце-президент Федерації гімнастики України Ірина Дерюгіна, Олімпійський чемпіон Олег Верняєв, члени Національної збірної України зі спортивної гімнастики.

  Ігор Жданов від імені Уряду України подякував пану Сумі Шігекі за підтримку українського спорту.

  "Починаючи з 2015 року ми оновлюємо спортивні снаряди, але сучасного обладнання ніколи не буває забагато. Тепер ми маємо можливість передати частину інвентарю для молодіжної збірної, чи в регіони. Ми дуже вдячні Уряду Японії та програмі за увагу до українського спорту. Це один із найпопулярніших видів спорту в Японії, і українські гімнасти мають чимало прихильників у цій країні", - зазначив Міністр.

  Цей грант є частиною Офіційної Допомоги Розвитку Японії. З початку встановлення дипломатичних відносин Японія надала Україні допомогу на загальну суму 3,1 млрд. дол. США.

  Ініціатива реалізована в межах Програми безвідплатної допомоги «Кусаноне» Уряду Японії, що спрямована на підтримку проектів, представлених неурядовими організаціями та іншими неприбутковими установами.

  Також Ігор Жданов разом із Послом Японії відвідали тренування параолімпійської збірної України з фехтування на візках, які проходять у новому, спеціально обладнаному залі.