• In English
 • У Будинку Уряду відкрилася фотовиставка «Обличчя нових громад»
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 02 лютого 2018 року о 16:07

  У п’ятницю, 2 лютого, Міністр Кабінету Міністрів України Олександр Саєнко відкрив у Будинку Уряду фотовиставку «Обличчя нових громад». На захід були запрошені представники регіональних ЗМІ, які мали змогу поспілкуватися з Міністром в рамках традиційних зустрічей з урядовцями.

  На 45 світлинах зображено активних мешканців сіл та містечок, які живуть і працюють у об’єднаних територіальних громадах України.

   «Це виставка про людей різних професій: освітян, фермерів, медиків, спортсменів, представників органів місцевого самоврядування, які своєю щоденною працею змінюють життя в об’єднаних громадах на краще. Такі приклади додають оптимізму», - зазначив Олександр Саєнко.

  Фотовиставка організована в рамках програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE). Представлені світлини зроблені у громадах Дніпропетровської, Тернопільської, Івано-Франківської, Миколаївської, Херсонської, Харківської та Кіровоградської областей відомими фотографами Владиславом Соделем та Анастасією Сироткіною.

  «В рамках цієї програми ми півроку працювали в об’єднаних територіальних громадах і знімали людей без підготовки, у їхній щоденній праці. Хотіли, щоб Україна побачила героїв, які змінюють життя країни на краще», - зазначила представник Українського кризового медіа-центру, координатор програми DOBRE Ірина Малик. За її словами, на фотографіях люди, які будують спортивні майданчики, встановлюють сонячні батареї, лікують людей тощо.

  Виставка триватиме протягом двох тижнів. Далі її демонструватимуть в регіонах. Зокрема, вже є запрошення до Дніпропетровської області.

  Довідково

  Програма USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) – це п’ятирічна програма, спрямована на посилення місцевого самоврядування та створення кращих умов для розвитку ОТГ, підвищення рівня залученості громадян до прийняття рішень та забезпечення підзвітності та прозорості в громадському управлінні.

  У Будинку Уряду відкрилася фотовиставка «Обличчя нових громад»