• In English
 • У Будинку Уряду відбулася експертна зустріч на тему «Удосконалення сервісів транспортних перевезень»
  опубліковано 25 лютого 2019 року о 17:38

  У Комунікативному центрі Уряду відбулася експертна зустріч, під час якої обговорювався проект Закону України «Про мультимодальні перевезення». Під час експертної зустрічі був встановлений відеозв’язок зі студіями в обласних державних адміністраціях, завдяки чому до обговорення мали змогу долучитися представники місцевих облдержадміністрацій, експертного середовища та громадських організацій.

  Заступник Міністра інфраструктури України з питань європейської інтеграції Віктор Довгань повідомив, що розроблений та поданий до Верховної Ради України проект Закону «Про внутрішній водний транспорт», передбачає можливість застосування річок для мультимодальних перевезень та часткову переорієнтацію перевезень вантажів з автомобільного, залізничного транспорту на водний. Днопоглиблювальні роботи здійснюються у відповідності з національним законодавством та не мають негативного впливу на довкілля.

  Представники Одещини висловили позицію стосовно важливості розвитку внутрішніх водних шляхів для мультимодальних перевезень та впливу проведення днопоглиблювальних робіт на екологію. Промовці з Дніпра наголошували на доцільності адаптації проекту закону до програми розвитку транспорту в регіонах. Ряд пропозицій до законопроекту прозвучав і від представників Вінниччини.

  Віктор Довгань запропонував надіслати пропозиції до законопроекту до Мінінфраструктури для подальшого опрацювання і висловив подяку учасникам експертної зустрічі в областях.

  Відеозапис зустрічі можна передивись на каналі «Громадянське суспільство і влада» YouTube.